DLACZEGO WARTO?

INICJATYWA Dance Studio jest pierwszym profesjonalnym Studiem Tańca w powiecie braniewskim z salą taneczną oraz salą zabaw o łącznej powierzchni 120 m 2 . Nasza siedziba znajduje się przy ul. Kościuszki 93 w Braniewie. Z przyjemnością będziemy gościć Uczniów Przedszkoli i Szkół w naszych progach, proponując niekonwencjonalną i interaktywną lekcję wychowania fizycznego na trampolinach JUMPit. Zajęcia prowadzone są przez Certyfikowanych Instruktorów JUMPit. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi urozmaici i skutecznie zachęci młodych ludzi do propagowania zdrowego trybu życia, w niepowtarzalny sposób.

JAK PRZEBIEGA LEKCJA?

Lekcje w-f na trampolinach to 60 minut wspaniałej zabawy w siedzibie naszego Studia. Na początku Uczestnicy są zaznajamiani z kwestiami bezpieczeństwa. Następnie podzieleni zostają na 2 grupy: 1 rozgrywa serię wyzwań ruchowo-koordynacyjnych na sali zabaw, druga zaś przechodzi na salę taneczną, gdzie czekają trampoliny JUMPit. Uczniowie powtarzają profesjonalne kroki za Instruktorem w rytm hitów muzycznych. Następnie przeprowadzane są ćwiczenia stabilizacyjne, rozciągające oraz nowatorskie gry zespołowe. Po ok. 30 minut, grupy zamieniają się.

BEZPIECZEŃSTWO

To dla nas priorytet. Dlatego wybraliśmy najmocniejszą trampolinę na rynku. Mata do skoków została wykonana z niezniszczalnego tworzywa PP Mesh. Guma w porównaniu z innymi jest grubsza i wytrzymalsza. Jej odpowiednie naciągnięcie sprawia, że stawy osoby skaczącej są bezpieczne (nawet przy codziennych i intensywnych skokach). Sześciokątna konstrukcja posiada grube stalowe ścianki, które zapewniają stabilność i przyczepność do podłoża. Na trampolinach skaczemy w skarpetkach. Podczas skoków cały czas obecny jest Instruktor. Nauczyciel przed rozpoczęciem skakania Uczniów jest zobowiązany do podpisania Zgody potwierdzając dobry stan zdrowia umożliwiający aktywne uczestnictwo w zajęciach. Zgoda oraz Regulamin Studia dostępny jest na sportowainicjatywa.pl.

REZERWACJA

Zbierz min. 15 osób (na zajęcia w-f przyjmujemy grupy nie liczniejsze niż 20 osób). INICJATYWA Dance Studio zadba o wasze bezpieczeństwo i stworzy skoczne wspomnienia. Rezerwacji dokonać można on-line poprzez sportowainicjatywa.pl lub pod nr tel. 661733079. Koszt 60-minutowych zajęć to 7 PLN od osoby.

projekt ue