Zapiszesz (Dorośli, Młodzież i Dzieci) się na Dni Otwarte Inicjatywa Dance Studio​ 2018 w terminie 3-7.09 – ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA CAŁY TYDZIEŃ DARMOWYCH ZAJĘĆ:

Poniżej podajemy opis zajęć:

 • BALET: Ćwiczenia baletowe przede wszystkim pomagają wyrobić prawidłową postawę ciała – dzieci nabierają nawyku chodzenia wyprostowanym, dzięki czemu nie mają problemu z garbieniem się, a wady postawy są korygowane. Zajęcia baletowe uczą także jak prawidłowo się poruszać – z gibkością, lekkością, ale także i pewnością, jednocześnie kształtując i wzmacniając stopy dziecka. Prowadząca Elizaveta Gorelikova.
 • TANIEC WSPÓŁCZESNY: Taniec współczesny w głównej mierze oparty jest na idei baletu, ale czerpie z niego tylko to, co najlepsze omijając sztywne zasady i reguły, stawiając na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię. Prowadząca Elizaveta Gorelikova.
 • Formacja Dancehall: Formacja czyli zaawansowana grupa taneczna stworzona do reprezentowania miasta na zawodach krajowych jak i międzynarodowych. Dancehall to styl tańca wywodzący się z egzotycznej Jamajki, dzięki któremu poczujesz promienie słońca! Ten energiczny taniec sprawi, że spalisz mnóstwo kalorii przy pobudzających dźwiękach dancehallowej muzyki inspirowanej reggae. Prowadząca Karolina Jędrasik.
 • Fitness na trampolinach: Odchudzające ćwiczenia na trampolinie, czyli jumping fitness, to forma ćwiczeń fizycznych łącząca w sobie dużą dawkę wysiłku i zabawy. Jumping fitness to specjalnie opracowany system treningowy, który pomaga wzmacniać i kształtować sylwetkę przy jednoczesnym czerpaniu frajdy ze skakania. Prowadząca Małgorzata Siedlik i Karolina Jędrasik.
 • HIP-HOP: Hip-hop to jeden z najpopularniejszych nowoczesnych stylów tanecznych. Można go zobaczyć w znanych filmach i teledyskach, a jego historia nieodzownie łączy się z muzyką o tej samej nazwie. Hip-hop zaliczany jest do Street Dance, czyli tańców ulicznych, i powstał na ulicach Nowego Jorku. Dzieli się na różne odmiany, np. oldschool, new style, new age, freestyle, co czyni go wyjątkowo różnorodnym. Prowadzący Bartosz Rogosz i Karolina Jędrasik.
 • Zumba: Zumba to zajęcia fitness dobre dla każdego. Taniec, luz i spalanie kalorii, że aż dymi! Porywająca, latynoska muzyka sprawia, że nikt nie czuje, że zumba wyciska z niego ostatnie poty. Bawiąc się jak dziecko, gubisz nadwagę i modelujesz sylwetkę. Prowadzący Karolina Jędrasik i Małgorzata Siedlik.
 • Gimnastyka artystyczna: Gimnastyka artystyczna to sport, który wykorzystuje umiejętności taneczne, akrobatyczne i gimnastyczne. Układy i figury w gimnastyce artystycznej wykonuje się z przyborami takimi jak piłki, obręcze czy wstążki lub bez użycia dodatkowego sprzętu. Prowadząca Małgorzata Siedlik Senior.
 • Joga: Jogę może praktykować każdy. Niezależnie od wieku i wagi. Niektórzy uważają jogę za drogę duchowego rozwoju. Są również tacy, którzy ćwiczą z ciekawości lub chęci podążania za modą. Tak naprawdę nie ma powodów lepszych i gorszych, a każdy bodziec skłaniający Cię do aktywności fizycznej jest tym dobrym. Większością osób, które rozpoczynają praktykę jogi kieruje chęć poprawy stanu ogólnego zdrowia albo jak inaczej to ujmując: chęć zadbania o siebie. Jogę można traktować jak swego rodzaju system gimnastyki dla ciała przynoszący dodatkowo uczucie zrelaksowania i odprężenia i wiele osób tak robi. Joga jako gimnastyka jest bardzo wszechstronna – uwzględnia wszystkie partie ciała oraz formy pracy z ciałem. Prowadząca Urszula Weiss.
 • Pośladki, uda, brzuch (dorośli): ABT to nie tylko ćwiczenia na brzuch i uda. Dzięki nim możesz mieć też jędrne, kształtne pośladki oraz wzmocnić całe ciało. Trenuj ABT – poprawisz swoją kondycję, zdrowie, figurę, ale przede wszystkim samoocenę. Skuteczne ćwiczenia na brzuch, uda i pośladki oferuje między innymi trening ABT. ABT to skrót od angielskich słów: abdominal, buttocks, thighs, oznaczajacy: brzuch, pośladki, uda. To forma aerobiku skierowana do osób, które chciałyby wymodelować dolne partie ciała. Prowadząca Małgorzata Siedlik.
 • Trampoliny dla dzieci: To świetnie zajęcie czasu Twojego dziecka łączące w sobie zabawę i aktywność fizyczną.

Poniżej zestawienie zajęć totalnie bezpłatnych:

 • PROGRAM BEZPŁATNYCH DNI OTWARTYCH 3-7 WRZEŚNIA 2018
 • INICJATYWA DANCE STUDIO UL. KOŚCIUSZKI 93 BRANIEWO
 • AKTUALIZACJA PROGRAMU DOSTĘPNA NA SPORTOWAINICJATYWA.PL
Godz. 3 września 4 września 5 września 6 września 7 września
16:00 Balet
4-6 lat
       
16:30 Balet
7-10 lat
       
17:00 Taniec Współczesny
10-16 lat
HIP-HOP grupa chłopięca
7-12 lat
Gimnastyka artystyczna
4-6 lat
TRAMPOLINY DZIECI
4-6 lat
 
17:30 CASTING FORMACJA DANCEHALL
4-6 lat
HIP-HOP
12-15 lat
Gimnastyka artystyczna
7-10 lat
TRAMPOLINY DZIECI
4-6 lat
HIP-HOP grupa chłopięca
7-12 lat
18:00 CASTING FORMACJA DANCEHALL
7-9 lat
ZAJĘCIA CHEERLEADING Z POMPONAMI 7-12 lat JOGA DOROŚLI TRAMPOLINY DZIECI
7-10 lat
SALSA DLA DOROSŁYCH
18:30 CASTING FORMACJA DANCEHALL
10-11 lat
FITNESS NA TRAMPOLINACH DOROŚLI JOGA DOROŚLI TRAMPOLINY DZIECI
7-10 lat
POŚLADKI, UDA, BRZUCH DOROŚCLI
19:00 CASTING FORMACJA DANCEHALL
12-13 lat
FITNESS NA TRAMPOLINACH DOROŚLI FITNESS NA TRAMPOLINACH DOROŚLI TRAMPOLINY MŁODZIEŻ
12-16 lat
ZUMBA FITNESS DOROŚLI
19:30 CASTING FORMACJA DANCEHALL
13-15 lat
FITNESS NA TRAMPOLINACH DOROŚLI FITNESS NA TRAMPOLINACH DOROŚLI FITNESS NA TRAMPOLINACH DOROŚLI FITNESS NA TRAMPOLINACH DOROŚLI
20:00 FITNESS NA TRAMPOLINACH DOROŚLI ZUMBA FITNESS DOROŚLI SALSA DLA DOROSŁYCH POŚLADKI, UDA, BRZUCH DOROŚCLI FITNESS NA TRAMPOLINACH DOROŚLI
projekt ue