Prawdopodobnie najkreatywniejsze obozy sportowe w kraju

UWAGA! AKTUALNIE TRWAJĄ ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ – OBÓZ WYSPRZEDANY – ZAPRASZAMY NA ZAPISY NA PÓŁKOLONIE:

NA LISTĘ REZERWOWĄ NA OBÓZ ZAPISZESZ SIĘ POPRZEZ FORMULARZ ONLINE

Co jest w życiu najważniejsze? Wspomnienia! Tym właśnie zajmuje się Sportowa Inicjatywa. Chcemy współtworzyć wspomnienia naszych obozowiczów poprzez pieczołowicie skonstruowane programy obozów piłkarskich oraz tanecznych. Profesjonalna kadra, wieloletnie doświadczenie oraz pasja, która przyświeca naszym działaniom, sprawia, że nasze obozy edukują, wychowują i bawią. 

Kim jesteśmy?
Jesteśmy oficjalnym Organizatorem Turystyki. Organizacja naszych obozów odbywa się na podstawie pozwolenia Ministerstwa Sportu i Turystyki zarejestrowanego pod nr 11516-28 oraz wpisu nr 9801 do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Na co dzień prowadzimy zajęcia taneczne oraz piłkarskie na terenie Warmii.

Co nas wyróżnia?

  • dynamiczny, urozmaicony autorski program obozów;
  • indywidualne podejście do każdego Uczestnika;
  • rozbudowany program integrujący grupy Uczestników obozu;
  • profesjonalna, stała kadra, rekrutowana wieloetapowo;
  • innowacyjne programy treningowe: taneczne oraz piłkarskie, uwzględniające umiejętności Uczestników;
  • program obozu wzbogacony o szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, w tym: interaktywne quizy, warsztaty dietetyczne, gry miejskie, eksperymenty chemiczne.

Z czego czerpiemy inspiracje?
Codzienna praca z dziećmi jest dla nas – Organizatorów Wypoczynku – kluczem do zadowolenia Uczestników obozu. W dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości kładziemy nacisk na to, aby to, co proponujemy naszym Uczestnikom było:

  • bezpieczne;
  • odkrywcze i fascynujące.

Już dziś dołącz do grona usatysfakcjonowanych Rodziców i zapisz swoje dziecko na piłkarski lub taneczny obóz zimowy w terminie 29.01-4.02.2018 poprzez niniejszy FORMULARZ ONLINE.

Jak wyglądały nasze wcześniejsze obozy?
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższymi wideo-relacjami z naszych obozów na naszym kanale YouTube oraz zachęcamy do odwiedzenie naszego profilu  na Facebook. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym cennym wpisem na blogu, dot. wyboru Organizatora Wypoczynku dla swoich pociech.
 projekt ue