Harmonogram INICJATYWA

AKTUALNY GRAFIK W INICJATYWA Dance Studio przy ul. Kościuszki 93

❗❗❗ RUSZYŁY ZAPISY NA SEZON 2018/19 ❗❗❗

 

Zapiszesz się na Zajęcia regularne w programie INICJATYWA stacjonarnie w Studiu w Braniewie oraz niestacjonarnie w Szkołach w powiecie braniewskim i elbląskim:
– online, poprzez formularz zgłoszeniowy https://goo.gl/AATzF8

– telefonicznie pod nr 661 733 079 lub 533 033 701 💃💃💃

Zajęcia w programie INICJATYWA ruszają od 1.10.2018 r. Harmonogram opublikowany zostanie w ostatnim tygodniu września. W tym roku program INICJATYWA obejmie techniki tańca: dancehall, hip-hop, reggaeton, taniec współczesny.

Zajęcia formacji dancehall, akrobatyki, hip-hop gr. chłopięca, hip-hop młodzież, trampoliny dla dzieci, turbo kids, zumba, pośladki uda brzuch, joga, fitness na trampolinach ruszają od 10.09.2018.

Zajęcia balet, taniec współczesny, program Inicjatywa ruszają od 1.10.2018

ZAJĘCIA REGULARNE INICJATYWA DANCE STUDIO KOŚCIUSZKI 93
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA (planowo od października
15:30-16:15 PROGRAM INICJATYWA     15:15-16:00 PROGRAM INICJATYWA
16:15-17:10 FORMACJA DANCEHALL
4-6 LAT
15:40-16:25 PROGRAM INICJATYWA 15:50-16:35 TURBO KIDS
4-6 LAT
15:30-16:25 Gimnastyka Artystyczna 4-6 lat 16:00-16:55 Gimnastyka Artystyczna 7-10 lat  
17:15-18:00 TRAMPOLINY
4-6 LAT
16:30-17:25 FORMACJA DANCEHALL
7-8 LAT
16:40-17:35 FORMACJA DANCEHALL
4-6 LAT
16:30-17:25 FORMACJA DANCEHALL
7-8 LAT
17:00-17:55 TRAMPOLINY JUMPIT DOROŚLI 11:00-11:55 BALET
7-10 lat
18:00-18:55 TRAMPOLINY
7-12 LAT
17:30-18:25 FORMACJA DANCEHALL
9-11 LAT
17:40-18:55 JOGA 17:30-18:25 FORMACJA DANCEHALL
9-11 LAT
18:00 Dancehall Dorośli-Practise 12:00-12:55 Taniec współczesny
19:00-

19:55

TRAMPOLINY JUMPIT DOROŚLI 18:30-19:55 FORMACJA DANCEHALL 13-16 LAT 19:00-

19:55

TRAMPOLINY JUMPIT DOROŚLI 18:30-19:55 FORMACJA DANCEHALL 13-16 LAT  
20:00-

20:55

POŚLADKI, UDA, BRZUCH DOROŚLI 20:00-20:55 ZUMBA DOROŚLI 20:00-

20:55

POŚLADKI, UDA, BRZUCH DOROŚLI 20:00-20:55 ZUMBA DOROŚLI

AKTUALNY GRAFIK NA TERENIE POWIATU BRANIEWSKIEGO I ELBLĄSKIEGO I LIDZBARSKIEGO OPUBLIKOWANY ZOSTANIE W POŁOWIE MIESIĄCA WRZEŚNIA 2018. W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT POD NR 661733079.

 

Grafik na tydzień 24-28.09.2018. Zajęcia przedszkolne ruszają od 1.10.2018 r.

 

ZAJĘCIA TANECZNE POWIAT BRANIEWSKI, LIDZBARSKI I ELBLĄSKI – AKTUALIZACJA 19.09.2018
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
9:00 – 10:45

Przedszkole Bajka

9:00-11:00

PRZEDSZKOLE STOKROTKA

9:40-12:45

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 ORNETA

13:00-14:00

PRZEDSZKOLE FROMBORK

 

9:00-10:00

POKAZ PRZEDSZKOLE PŁOSKINIA [JEDNORAZOWO]

12:00 – 12:45

Kl. I-III

SP LECHOWO

13:00-13:30

LELKOWO PRZEDSZKOLE

13:10 – 13:55
KL. I-III
SP POGRODZIE
13:00-13:30
PRZEDSZKOLE PŁOSKINIA
13:25-14:10

Kl. I-III

SP CHRUŚCIEL

13:35 – 14:20
KL. I-IIISP ORNETA
14:30-15:00

PRZEDSZKOLE FROMBORK

 

12:50 – 13:20 PRZEDSZKOLE TOLKMICKO „0” 11:45 – 12:30

Kl. 0-III

SP LIPOWINA

 

13:00-13:30

PRZEDSZKOLE KUBUŚ PUCHATEK

11:25-12:10
Kl. I-IIISP NOWICA
12:45-13:30

Kl. IV-VIII

SP LECHOWO

12:40-13:25

Kl. I-IV

SP GODKOWO

14:05-14:50
Kl. IV-VI
SP POGRODZIE
13:55 – 14:40 KL. I-III
SP PŁOSKINIA
13:00-14:45

PRZEDSZKOLE TOLKMICKO

14:15-15:00

Kl. IV-VI

SP CHRUŚCIEL

14:20-15:05

KL. IV-VIII

SP ORNETA

15:45-16:30

Kl. I-III

SP FROMBORK

13:20 -14:05

Kl. I-VI
SP TOLKMICKO

 

14:05-14:50
kl. I-IIISP PIENIĘŻNO
13:45 – 14:30

Kl. I-V
SP MILEJEWO

12:15-13:00
Kl. IV-VISP NOWICA
13:15-13:45
Kl.0-II
SP ZAGAJE
12:10-12:55
kl. I-III
SP PIOTROWIEC
14:50-15:35

KL. IV-VII
SP PŁOSKINIA

 

16:00-16:30

PRZEDSZKOLE PIENIĘŻNO

16:30-17:15
Kl. IV-VIIISP FROMBORK
14:50 – 15:35

Kl. IV-VIII

SP PIENIĘŻNO

14:00-14:45

Kl. III-VI

SP ZAGAJE

12:55-13:40
kl. IV-VIII
SP PIOTROWIEC